Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

100 SSJ dla chińsko-rosyjskiego towarzystwa

Lotnictwo cywilne, 11 maja 2015

Nowe chińsko-rosyjskie towarzystwo leasingowe postanowiło zakupić 100 samolotów pasażerskich SSJ100.

Zdjęcie: Superjet Int.

Rosyjskie przedsiębiorstwo OAK (Obiediniennaja awiastroitielnaja korporacja), New Century International Leasing z ChRL oraz rosyjsko-chiński fundusz inwestycyjny i władze miasta Xixian zawarły porozumienie dotyczące zakupu maksymalnie 100 samolotów komunikacji regionalnej Suchoj SuperJet 100 (SSJ100, na zdjęciu). Ich wartość to 3 mld USD (ok. 11 mld zł).

Dostawy samolotów zostaną zrealizowane w ciągu następnych 3 lat. Ich właścicielem będzie nowe przedsiębiorstwo leasingowe, mieszczące się w Chińsko-Rosyjskim Parku Innowacji Technologicznych (SHIP), we wspomnianym mieście Xixian, w prowincji Shaanxi. Miejscowe władze mają udostępnić teren i wspomóc rozwój niezbędnej infrastruktury. Ma ona obejmować hangar do obsługi samolotów, centrum szkolenia i magazyny części zamiennych, a w przyszłości być może zakłady zajmujące się wyposażeniem kabin pasażerskich i lakiernię.

Nowe towarzystwo zajmie się dzierżawieniem SSJ100 dla użytkowników z ChRL i krajów Azji Pd.-Wsch. Dotychczas producent dostarczył 50 samolotów tego typu (14. SSJ100 dla Interjet, 2015-04-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.