Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

14. SSJ100 dla Interjet

Lotnictwo cywilne, 27 kwietnia 2015

Linie Interjet odebrały 14. samolot komunikacji regionalnej Suchoj Superjet 100.

Najnowszy nabytek linii Interjet wziął udział w Mexico’s Aerospace Fair 2015 / Zdjęcie: La Jornada

Dziś przedsiębiorstwo Superjet International poinformowało o przekazaniu meksykańskim liniom lotniczym Interjet kolejnego, już 14. samolotu komunikacji regionalnej Suchoj Superjet 100 (SSJ100, Rozpoczęto montaż setnego SSJ 100, 2015-02-02). Po jego zaprezentowaniu przedstawicielom przewoźnika w zakładach w Wenecji, samolot wystartował z portu lotniczego Wenecja-Marco Polo w kierunku Meksyku.

W trakcie lotu wykonano dwa międzylądowania – w Keflavik na Islandii i w Bangor, w USA. Samolot dotarł do macierzystej bazy 22 kwietnia.

Plany producenta zakładają przekazanie meksykańskiemu towarzystwu jeszcze 7 SSJ100 do końca br. Cztery z nich znajdują się obecnie w Wenecji, gdzie trwa ich wyposażanie.

Linie Interjet zamówiły 30 SSJ100, przystosowanych do przewozu 93 pasażerów (Kolejne Superjety dostarczone, 2013-12-24). Odebrane dotychczas samoloty operują na trasach łączących destynacje w Meksyku oraz w Houston i San Antonio w USA. Średni wskaźnik ich zdatności do lotu przekracza 99%.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.