Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LATAM w nowych barwach

Lotnictwo cywilne, 07 sierpnia 2015

Grupa LATAM ujawniła nowe logo i postanowiła przyjąć wspólną nazwę dla wszystkich wchodzących w jej skład przewoźników.

Nowe logo grupy LATAM pojawi się w połowie 2016 w portach lotniczych, biurach, stronach internetowych, a także samolotach i mundurach personelu / Rysunek: LATAM

Po zakończeniu procesu integracji linii LAN i TAM, polegającego m. in. na dopasowaniu procedur, optymalizacji siatki połączeń i restrukturyzacji floty, grupa linii LATAM postanowiła przyjąć wspólną nazwę dla wszystkich towarzystw wchodzących w jej skład. Są to LAN Airlines (Trasy Boeingów 787-9 LAN, 2015-05-08) i jej spółki-córki w Peru, Argentinie, Kolumbii i Ekwadorze; TAM Linhas Aéreas (Nowi członkowie sojuszu Oneworld, 2014-04-01) wraz ze spółką zależną TAM Air Transport Mercosur (TAM Airlines Paraguay) oraz przewoźnicy cargo LAN CARGO (LAN Cargo rozpoczęły loty z EuroAirportu , 2014-10-31), LAN CARGO Colombia, ABSA (TAM Cargo) i Mas Air. Wczoraj zaprezentowano m. in. nowe logo grupy, którego kolorystyka nawiązuje do barw dwóch linii założycielskich (LAN i TAM) i symbolizuje energię i zaangażowanie.

Nowe barwy LATAM będą wprowadzane od połowy przyszłego roku w portach lotniczych, biurach, stronach internetowych, a także samolotach i mundurach personelu. Grupa nie ujawniła, jakie typy statków powietrznych otrzymają nowe malowanie jako pierwsze. Wiadomo tylko, że nowe barwy zostaną naniesione na więcej niż jednym typie. Być może będą to nowe Airbusy A320 i 350 oraz Boeingi 787, jakie grupa odbierze w tym czasie.

Całkowity koszt ujednolicenia barw grupy szacowany jest na 40 mln USD (ok. 154 mln zł). Z kwoty tej 80% pochłonie malowanie samolotów. Statki powietrzne w nowych barwach mają zostać zaprezentowane przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w sierpniu 2016 w Rio de Janeiro.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.