Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Sukces Rheinmetalla w Ameryce Łacińskiej

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 11 lutego 2016

Niemiecki producent dostarczy ponad 300 samochodów ciężarowych do Ameryki Południowej.

Do maja 2017 Rheinmetall MAN Military Vehicles dostarczy 338 samochodów ciężarowych rodziny TGS MIL i TGM MIL klientowi w Ameryce Łacińskiej. Odbiorcą najprawdopodobniej będą siły zbrojne Peru. Pojazdy będą przystosowane m.in. do transportu żołnierzy i zaopatrzenia, a także wody i materiałów pędnych / Zdjęcie: Rheinmetall Defence

Rheinmetall MAN Military Vehicles poinformował o podpisaniu umowy na dostawę 338 samochodów ciężarowych klientowi w Ameryce Łacińskiej. Dostawy zostaną zrealizowane między marcem 2016 a majem 2017. Wartość umowy przekracza 53 mln euro (234,6 mln zł).

Klient odbierze 92 pojazdy rodziny TGS MIL i 216 wozów rodziny TGM MIL, które zostaną przekazane wojskom lądowym. Kolejne 30 samochodów ciężarowych TGS MIL trafi do marynarki wojennej. Zawarte wczoraj porozumienie zawiera w sobie opcję zakupu dalszych 337 wozów.

Mimo, że producent nie informuje, kto jest nabywcą pojazdów. Można podejrzewać, że trafią one do Peru. Pod koniec 2015 Lima ogłosiła, że Rheinmetall MAN Military Vehicles zwyciężył w przetargu na dostawę serii nowych samochodów ciężarowych dla Fuerzas Armadas de Peru (sił zbrojnych Peru, Rheinmetall zwycięża w Peru, 2015-11-18). Warto dodać, że Rheinmetall brał udział w konkursie jako jedyny oferent (MAN faworytem w Peru, 2015-10-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.