Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rheinmetall zwycięża w Peru

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 18 listopada 2015

Niemiecki producent dostarczy peruwiańskim siłom zbrojnym kilkaset nowych samochodów ciężarowych.

Producent z Niemiec dostarczy Peruwiańczykom ponad 300 samochodów ciężarowych. W przyszłości wielkość zamówienia może wzrosnąć nawet do 700 pojazdów / Zdjęcie: Rheinmetall

Rheinmetall MAN Military Vehicles dostarczy Fuerzas Armadas de Peru (siłom zbrojnym Peru) ponad 300 samochodów ciężarowych o masie 5 t (4x4), 10 t (6x6) i 20 t (8x8). Niemiecki wziął udział w zakończonym już przetargu jako jedyny oferent (MAN faworytem w Peru, 2015-10-27). Początkowa wartość kontraktu ma wynieść 48,4 mln euro (205,4 mln zł).

Peruwiańskie wozy będą dostarczane w różnych wersjach, m.in. cystern na paliwo i wodę, samochodów do przewożenia materiałów wybuchowych, czy wozów zabezpieczenia technicznego. Pojazdy zostaną rozdzielone między wszystkie rodzaje sił zbrojnych, jednak głównym beneficjentem kontraktu będą Ejército del Perú (wojska lądowe Peru).

W najbliższych latach flota samochodów ciężarowych peruwiańskich sił zbrojnych zwiększy się o 600-700 pojazdów. Dodatkowe wozy najprawdopodobniej będą zamawiane w ramach wykorzystania opcji porozumienia, które zostanie zawarte z Rheinmetallem. Limie zależy, aby jak najwięcej samochodów ciężąrowych zostało wytworzonych bezpośrednio w kraju, na zasadzie transferu technologii (Peru zakupi nowe samochody ciężarowe, 2015-02-05).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.