Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Philippine Airlines zamówiły A350

Lotnictwo cywilne, 17 lutego 2016

Narodowy przewoźnik Filipin podpisał porozumienie w sprawie zakupu Airbusów A350.

Pierwszy A350-900 ma zostać przekazany Philippine Airlines pod koniec 2018 / Rysunek: Airbus

W trakcie trwających w Singapurze tragów przemysłu lotniczego i obronnego (SAS 2016: Amerykańskie targi, 2016-02-16) Jaime J. Bautista, prezes Philippine Airlines i Fabrice Brégier, prezes Airbusa podpisali porozumienie w sprawie zakupu samolotów komunikacyjnych produkowanych przez koncern z Tuluzy. Dotyczy ono nabycia 6 A350-900, z opcją na olejnych 6 samolotów tego typu. Wartość samolotów według cen katalogowych to 1,85 mld USD (prawie 7,3 mld zł).

Philippine Airlines odbiorą samoloty w konfiguracji trzyklasowej, przystosowanej do przewozu 300 osób. Będą one używane do obsługi bezpośrednich połączeń z Manili do destynacji w Europie i na wschodnim wybrzeżu USA.

Pierwszy A350-900 ma trafić do floty narodowego przewoźnika Filipin pod koniec 2018. Dwa kolejne dołączą do niego w połowie 2019. Zastąpią one w eksploatacji używane obecnie Airbusy A340-300 (Philippine Airlines kupują A321neo, 2015-03-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.