Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa klasa Singapore Airlines

Lotnictwo cywilne, 03 lutego 2015

Narodowy przewoźnik Singapuru wprowadził do oferty nową klasę – ekonomiczną Premium.

Nowa klasa ekonomiczna Premium dostępna będzie na rejsach wykonywanych z Singapuru do Sydney, od 9 sierpnia 2015 / Zdjęcie: Singapore Airlines

Od 9 sierpnia 2015 pasażerowie wybranych rejsów z Singapuru do Sydney będą mogli wypróbować nową klasę Singapore Airlines – ekonomiczną Premium. Jako pierwsze zostaną w nią wyposażone samoloty Airbus A380 i Boeing 777-300ER, a przyszłości także A350.

Prace nad projektem nowych foteli klasy ekonomicznej Premium rozpoczęły się w listopadzie 2013. Brały w nich udział ZIM Flugsitz GmbH (A380 i 777-300ER) i Zodiac Seat US (A350) oraz JPA Design. Łączny koszt zabudowania nowej klasy, która zostanie wprowadzona początkowo w 19 A380, 19 777-300ER (Nowe kabiny Singapore Airlines, 2013-10-15) i pierwszych 20 A350 (Singapore Airlines potwierdza Airbusy, 2013-01-14), szacuje się na 80 mln USD (295 mln zł).

Każdy fotel ma szerokość 18,5-19,5 cala (47-49,5 cm) i oferuje możliwość odchylenia oparcia o 20 cm, w celu zapewnienia większego komfortu. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji płaski monitor full HD, o przekątnej 13,3 cala i słuchawki z aktywną eliminacją szumów.

W fotelach zamontowano skórzane oparcia pod stopy i podnóżek oraz wmontowano gniazdo zasilania, dwa porty USB, lampkę do czytania, stoliczek i schowek na drobne przedmioty (butelkę z wodą, telefon komórkowy czy laptopa). Aby zwiększyć wyjątkowość nowej klasy, wprowadzono pokrowce na zagłówki, poduszki i koce w specjalnie dobranej kolorystyce.

Oprócz standardowego menu, pasażerowie klasy ekonomicznej Premium od kwietnia 2015 będą mogli zamówić danie z oferty Premium Economy Book the Cook, wyjątkowego menu przygotowywanego przez szefów kuchni o światowej renomie. Podczas trwania lotu będzie podawany szampan oraz doskonałe wina.

Co szczególnie ważne, podróżujący klasą ekonomiczną Premium będą mieli priorytet podczas odprawy. Limit bagażu podstawowego wynosi 35 kg. Klasa ekonomiczna Premium będzie stopniowo wprowadzana na innych rejsach, w tym do Pekinu, Delhi, Hong Kongu, Frankfurtu, Londynu, Bombaju, Nowego Jorku, Szanghaju, Tokio i Zurichu, w drugiej połowie 2015 i na początku 2016 (Singapurskie A380 polecą do Nowej Zelandii, 2014-08-12).

Jesteśmy optymistycznie nastawieni do tego projektu dzięki bardzo wysokiej ocenie opinii publicznej, gdy w ubiegłym roku ogłoszononasze plany – powiedział prezes Singapore Airlines, Goh Choon Phong. Wiele sugestii naszych pasażerów zostało wziętych pod uwagę podczas projektowania tego produktu, i jesteśmy pewni, że będzie dobrze przyjęty przez podróżnych, którzy oczekują więcej funkcjonalności – w konstrukcji fotela, lepszej oferty na pokładzie i specjalnych przywilejów – podkreślił szef singapurskiego towarzystwa.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.