Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Singapurskie A380 polecą do Nowej Zelandii

Lotnictwo cywilne, 12 sierpnia 2014

Jesienią największe samoloty pasażerskie świata – Airbusy A380, należące do Singapore Airlines rozpoczną loty do Nowej Zelandii.

Obecnie we flocie Singapore Airlines znajduje się 19 Airbusów A380 / Zdjęcie: Airbus

27 października zostaną zainaugurowane codzienne loty Singapore Airlines z Singapuru do Auckland w Nowej Zelandii, obsługiwane przez Airbusa A380, który pomieści 471 pasażerów. Rejs powrotny odbędzie się następnego dnia.

Obecnie loty z Singapuru do Nowej Zelandii są obsługiwane przez Boeingi 777-300ER, o pojemności 278 miejsc (Nowe kabiny Singapore Airlines, 2013-10-15). Singapore Airlines utrzymują z Auckland 12 połączeń tygodniowo. Pozostałe 5 rejsów obsługiwanych jest przez Boeingi 777-200ER.

Singapurski przewoźnik oferuje także codziennie połączenie do Christchurch, które również obsługują Boeingi 777-200ER. Natomiast Boeing 777-300ER powróci na trasę Singapur-Auckland w okresie zimy w Nowej Zelandii.

Singapore Airlines są pierwszy w świecie przewoźnikiem, który rozpoczął regularne rejsy z użyciem Airbusów A380 w 2007 (Przekazanie pierwszego A380, 2007-10-15). Obecnie we flocie towarzystwa znajduje się 19 samolotów tego typu, które obsługują trasy do Pekinu, Frankfurtu, Los Angeles, Melbourne (do 25 października 2014), Bombaju, New Delhi, Nowego Jorku, Paryża, Szanghaju, Sydney, Tokio-Narita oraz Zurichu. Linie oczekują na dostawę 5 dalszych A380 (Singapore Airlines potwierdza Airbusy, 2013-01-14).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra