Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz Air rozpoczyna loty z Polski na Sardynię

Lotnictwo cywilne, 21 czerwca 2016

Linie Wizz Air rozpoczęły obsługę dwóch nowych połączeń z Polski na Sardynię.

W sezonie letnim pasażerowie Wizz Air mogą dotrzeć na Sardynię, korzystając z bezpośrednich połączeń z Katowic i Warszawy / Zdjęcie: Wizz Air

W minioną sobotę linie Wizz Air uruchomiły dwa połączenia z Polski na Sardynię. Najnowsze trasy węgierskiego przewoźnika łączą Katowice i Warszawę z miastem Alghero. Loty z obydwu miast będą odbywać się w sezonie letnim w soboty.

Sardynia, druga co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym, jest popularnym kierunkiem turystycznym oferującym szeroki wybór możliwości spędzania zarówno aktywnych, jak i relaksujących wakacji w pięknym otoczeniu.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością wprowadzamy dwie niezwykle atrakcyjne letnie trasy z Katowic i z Warszawy. Latamy do Alghero w każdą sobotę w czasie sezonu letniego z obu miast, co pozwala naszym polskim klientom na niskokosztowe podróże na piękną Sardynię.

Flota Wizz Air składa się̨ z 69 samolotów Airbus A320 i A321, operujących z 25 baz na ponad 420 trasach, łączących 124 lokalizacje w 39 krajach. W ofercie towarzystwa znajduje się obecnie 131 tras do 58 destynacji z 8 polskich lotnisk (Dwie nowe wakacyjne trasy Wizz Air , 2016-06-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.