Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Dwie nowe wakacyjne trasy Wizz Air

Lotnictwo cywilne, 17 czerwca 2016

Linie Wizz Air ogłosiły dziś uruchomienie dwóch nowych wakacyjnych tras z Polski – z Katowic do Bari we Włoszech i z Warszawy do Splitu w Chorwacji.

Dzięki Wizz Air w sezonie letnim podróżni z Polski będą mogli dotrzeć do Bari i Splitu / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Nowe połączenia z Warszawy do Splitu w Chorwacji i z Katowic do Bari we Włoszech zaczną działać w sierpniu. Bari jest stolicą urokliwego rejonu Apulia w południowych Włoszech, popularnego wśród turystów ze względu na słoneczną pogodę, piękne miasteczka i długą linię brzegową Morza Śródziemnego. Pierwszy lot z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach do Bari będzie wykonany 2 sierpnia. Rejsy realizowane będą we wtorki i soboty (Przebudowany terminal A w Pyrzowicach, 2016-06-09).

Chorwacki Split jest popularnym wakacyjnym kierunkiem na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, Split stanowi dogodne połączenie z licznymi pobliskimi wyspami. Loty z Lotniska Chopina w Warszawie do Splitu zostaną zainaugurowane 3 sierpnia. Połączenie będzie obsługiwane we środy i niedziele. Chorwacja jest 24. krajem w ofercie Wizz Air z Polski (12. urodziny Wizz Air, 2016-05-17).

Obecnie węgierski przewoźnik ma w Polsce 20 samolotów na 6 polskich lotniskach i zatrudnia około 800 osób. W 2015 z jego usług skorzystało ponad 6 mln pasażerów z naszego kraju. Wraz z nowymi 2 połączeniami, siatka Wizz Air z 8 polskich lotnisk obejmuje 130 tras do 24 krajów (Wizz Air z Gdańska do Kijowa, 2016-06-01).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.