Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Dwie nowe trasy Ryanaira z Krakowa

Lotnictwo cywilne, 17 sierpnia 2016

Ryanair poinformował dziś o uruchomieniu 2 nowych połączeń z Krakowa – do Wenecji-Treviso i Pescary.

W ostatnich dniach marca Ryanair rozpocznie loty z Krakowa do Wenecji-Treviso i Pescary / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Od końca marca 2017 podróżni z Krakowa będą mogli odwiedzić kolejne dwa miasta we Włoszech. Dzisiaj irlandzki niskokosztowy przewoźnik ogłosił uruchomienie lotów do Wenecji-Treviso i Pescary. Obie trasy są pierwszymi nowościami w rozkładzie lotów na lato 2017 z Krakowa. Pełny rozkład zostanie ogłoszony wkrótce.

Loty z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice do Pescary rozpoczną się 27 marca i będą wykonywane będą dwa razy w tygodniu.  Taką samą częstotliwość będzie miało połączenie do Wenecji-Treviso, które zostanie uruchomione 29 marca.

Ryanair z przyjemnością ogłasza 2 nowe trasy z Krakowa na lato 2017. Oba połączenie będą wykonywane 2 razy w tygodniu od marca, a pełny rozkład lotów na lato 2017 zostanie ogłoszony wkrótce – powiedziała Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanair.

W tegorocznym sezonie letnim Ryanair oferuje 33 połączenia z krakowskiego lotniska. Cieszy nas rozwój oferty bazowego przewoźnika także w roku następnym. Nowe połączenia do Treviso i Pescary, będące efektem współpracy portu i przewoźnika, są dowodem na wysoki potencjał i popularność włoskich kierunków z Krakowa – dodał Radosław Włoszek, p.o. prezesa Zarządu MPL im. Jana Pawła II Kraków-Balice (Światowe Dni Młodzieży na krakowskim lotnisku, 2016-08-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.