Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Aeromar kupuje ATR serii -600

Lotnictwo cywilne, 15 listopada 2016

Meksykański przewoźnik zakupił 8 samolotów ATR serii -600.

Pierwszy z nowych ATR serii -600 dołączy do floty Aeromar już w grudniu br. / Zdjęcie: ATR

Meksykańskie linie lotnicze Aeromar zawarły z konsorcjum ATR umowę zakupu 6 samolotów turbośmigłowych ATR 72-600 i 2 ATR 42-600. Porozumienie zawiera opcję nabycia kolejnych 6 ATR 72-600. Wartość transakcji nie została podana do publicznej wiadomości.

Przeznaczone dla Aeromar ATR 42-600 będą przystosowane do przewozu 48 pasażerów, a ATR 72-600 – 72 osób. Dzięki wprowadzeniu ich do eksploatacji meksykański przewoźnik będzie dysponował flotą nowoczesnych samolotów turbośmigłowych komunikacji regionalnej. Pozwoli mu to na rozwój siatki połączeń krajowych i zagranicznych.

Komentując transakcję Andrés Fabre, prezes Aeromar, stwierdził: Samoloty ATR to najefektywniejsze rozwiązanie dla naszej siatki połączeń krótkodystansowych. Dzięki nowym ATR serii -600 zaoferujemy naszym pasażerom najnowocześniejsze standardy komfortu i usług.

Założone w styczniu 1987, jako Transportes Aeromar, meksykańskie towarzystwo oferuje obecnie loty do ponad 20 destynacji w Meksyku i USA. Hubem linii jest międzynarodowy port lotniczy Mexico City. Obecnie Aeromar dysponuje 9 ATR 42-500, 4 ATR 42-300 i parą ATR 72-600 (Pierwszy ATR 72-600 w Meksyku, 2013-06-04). Pierwszy z nowych samolotów serii -600 dołączy do nich w grudniu br.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra