Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe wakacyjne kierunki LOT-u

Lotnictwo cywilne, 22 grudnia 2016

Pula i Podgorica to nowe kierunki dostępne już od maja 2017 w siatce połączeń LOT-u. W sezonie letnim przewoźnik powróci do Splitu i Zadaru.

Latem 2017 Embraery PLL LOT zawitają do stolicy Czarnogóry – Podgoricy / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

W sezonie letnim 2017 Polskie Linie Lotnicze LOT wzbogacą wakacyjną ofertę o nowe połączenia do Puli i Podgoricy. LOT powróci również do kolejnych dwóch nadmorskich kurortów Chorwacji – do Splitu i Zadaru. W szczycie sezonu, polski przewoźnik będzie wykonywał rejsy do sześciu miast w tym kraju.

Rejsy z Warszawy do Puli wystartują już od 14 maja i będą realizowane w każdą sobotę i niedzielę, podobnie jak połączenia do Zadaru. Do Podgoricy, stolicy Czarnogóry, pasażerowie będą mogli się udać od 13 maja, w każdą sobotę. Natomiast połączenia do Splitu będą wykonywane 2 razy w tygodniu – w sezonie letnim w każdy wtorek i niedzielę. Połączenia sezonowe będą realizowane do października 2017.  Rejsy do Puli, Splitu i Zadaru wykonane zostaną przez Bombardiery Q400, natomiast do Podgoricy pasażerowie polecą na pokładach Embraerów.

– Dzięki nowym wakacyjnym połączeniom, LOT zapewnia pasażerom podróż do najpopularniejszych turystycznych miejscowości na Bałkanach i to bez konieczności poświęcania długich godzin na jazdę samochodem. Wiemy, jak nasi pasażerowie cenią sobie wypoczynek nad brzegami Adriatyku, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą wakacyjną ofertę o kolejny kurort w Chorwacji i uruchomić bezpośrednie rejsy do Puli. Jednocześnie, jesteśmy pewni, że nasi pasażerowie chętnie skorzystają z okazji by odwiedzić Podgoricę. Split i Zadar okazały się hitem, dlatego jesteśmy pewni, że nowe kierunki również będą sukcesem – mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji LOT-u (Trasy LOT-owskich Boeingów 737-800, 2016-12-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.