Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT zainaugurował połączenie do Newark

Lotnictwo cywilne, 28 kwietnia 2017

PLL LOT zainaugurowały bezpośrednie połączenia do drugiego największego portu Nowego Jorku – Newark.

Loty do Newark początkowo będą obsługiwane przez wynajętego Boeinga 767-300 z dwiema klasami podróży – biznes i ekonomiczną. Od sierpnia rejsy realizowane będą przez Boeingi 787-8 Dreamliner w konfiguracji trzech klas podróży / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Newark to drugie, po Los Angeles, uruchomione w tym miesiącu połączenie dalekodystansowe LOT-u do Ameryki Północnej. Rejsy z Warszawy będą obsługiwane najpierw 4, potem 5 razy w tygodniu. Rejsy z Warszawy do Newark będą realizowane w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele. Samoloty wystartują z Lotniska Chopina o 11:35 rano i wylądują na lotnisku Newark Liberty o 15:20 czasu lokalnego. Powrót planowany jest o 17:05, co pozwoli pasażerom znaleźć się w Warszawie o 07:50 następnego dnia. Od sierpnia zostanie dodany także piąty rejs we wtorki (Nowy rozkład na Lotnisku Chopina, 2017-03-27).

Newark to dla LOT-u już piąty obsługiwany port w Ameryce Północnej. Połączenie zostało dodane specjalnie z myślą o polskim ruchu etnicznym, w tym Polonii Amerykańskiej, która stanowi wysoki procent mieszkańców Newark.

Obserwujemy ogromny, niewykorzystany dotąd potencjał ruchu pasażerskiego z Polski do Newark. Miasto jest piątym najchętniej wybieranym kierunkiem dalekodystansowych podróży Polaków, zaraz po JFK, Pekinie, Toronto i Chicago. Rocznie na tej trasie z całej Polski podróżuje ok. 70 tysięcy pasażerów. Dane te wyraźnie potwierdzają niemal konieczność by Newark ponownie pojawił się na mapie połączeń narodowego przewoźnika  – mówi prezes PLL LOT Rafał Milczarski.

Newark to drugi co do wielkości centralny port nowojorskiej metropolii, będący jednocześnie głównym węzłem przesiadkowym dla sąsiadujących z Nowym Jorkiem stanów – Pensylwanii i New Jersey. Dzięki temu, LOT ma szansę trafić z ofertą podróży do Polski i Europy do tych pasażerów, którzy jak dotąd nie planowali podróży na pokładach polskich Dreamlinerów. Nowe połączenie nie tylko uzupełni ofertę połączeń do JFK ale także stanie się okazją do pozyskania przez LOT zupełnie nowych klientów (LOT poleci do Newark, 2016-10-03). 

Połączenie to daje szansę na szybką i wygodną podróż do rodzinnych stron nie tylko podróżującym z Newark Polakom, ale także pasażerom innych narodowości. Liczymy na duże zainteresowanie ofertą wśród podróżnych z Ukrainy, Węgier, Rumunii czy Białorusi, a także Izraela, którzy często podróżują w obu kierunkach na tej trasie – dodaje Rafał Milczarski. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.