Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz Air rozpoczyna loty z Lublina do Tel Awiwu

Lotnictwo cywilne, 21 czerwca 2017

Linie Wizz Air rozpoczęły wykonywanie lotów na trasie z Lublina do Tel Awiwu.

W poniedziałek Wizz Air rozpoczął loty na trasie z Lublina do Tel Awiwu. Połączenia będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki / Zdjęcie: Wizz Air

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczęła w poniedziałek loty na nowej trasie ze swojej bazy w Lublinie do Tel Awiwu w Izraelu (Wizz ogłasza nową trasę do Tel Awiwu ). Najnowsze połączenie będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki.

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2012 linia sukcesywnie rozwija swoją ofertę z Lublina. Obecnie składa się ona z ośmiu niskokosztowych tras do sześciu krajów. W 2016 Wizz Air przewiózł ponad 280 tys. pasażerów na trasach z i do Lublina, wspierając jednocześnie ponad 200 etatów w regionie w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością. W ofercie sprzedaży przewoźnika w 2017 znajduje się ponad 346 000 miejsc na trasach w lubelskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 12% w porównaniu do ub.r. (Wizz wystartował z Lublina do Liverpoolu , 2017-05-23).

- Po niedawnym otwarciu połączenia do Liverpoolu z radością uruchamiamy kolejną długo oczekiwaną trasę z naszej lubelskiej bazy. Niskokosztowe połączenie Wizz z Lublina do Tel Awiwu pozwoli naszym pasażerom poznać uroki tego tętniącego życiem miasta, znanego z bogatego dziedzictwa kulturowego, znakomitej kuchni i niezliczonej ilości klubów nocnych. Z ogromnym zaangażowaniem działamy na rzecz naszych klientów w regionie lubelskim i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z Portem Lotniczym w Lublinie – powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.