Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A321neo dla ANA

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 07 września 2017

W zakładach Airbusa w Hamburgu przedstawiciele All Nippon Airways (ANA) odebrali pierwszy z zamówionych samolotów wąskokadłubowych A321neo.

Pierwszy A321neo, jaki trafił do All Nippon Airways / Zdjęcie: Airbus

Japońskie towarzystwo stało się w ten sposób pierwszym użytkownikiem samolotów tego typu napędzanych silnikami Pratt & Whitney PW1100G-JM.

Odebrany przez ANA A321neo jest przystosowany do przewozu 194 pasażerów: 8 w klasie premium i 186 w klasie ekonomicznej. Japończycy planują skierowanie go do obsługi połączeń krajowych w połowie września.

ANA eksploatują obecnie 16 samolotów z rodziny A320 i oczekują na dostawę 29 dalszych. ANA Holdings, spółka-matka ANA, zamówiła łącznie w poprzednich latach 7 A320neo, 26 A321neo i 4 A321ceo (ANA odbierają pierwszego A320neo, 2016-12-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.