Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Jumbo na trasie Berlin – Frankfurt

Lotnictwo cywilne, 02 października 2017

Ze względu na duże zapotrzebowanie, w listopadzie rejsy Lufthansy pomiędzy Berlinem-Tegel (najbardziej zajętym w ciągu ostatnich 60 dni) i Frankfurtem nad Menem obsługiwać będzie Boeing 747-400. Zastąpi on używany zwykle na tej trasie samolot z rodziny Airbus A320. Powodem decyzji szefów narodowego przewoźnika Niemiec mają być też względy operacyjne.

Boeing 747-400 będzie obsługiwał loty krajowe tylko w listopadzie br. / Zdjęcie: Lufthansa

Normalnie Boeingi 747-700 są używane przez Lufthansę tylko do lotów długodystansowych. Z tego powodu wyposażenie kabiny regionalnego Jumbo pozostanie niezmienione (Grupa Lufthansa zwiększa ofertę , 2017-09-28).

Pierwszy krajowy lot Boeinga 747-400 rozpocznie się 1 listopada o godz. 16:15 we Frankfurcie. Ok. 17:25 samolot wyląduje na lotnisku Berlin-Tegel. Ostatni lot Jumbo zaplanowany jest na 30 listopada, o godz. 16:45, na trasie z Berlina do Frankfurtu.

Poprzednio Boeing 747-400 Lufthansy wykonał lot krajowy w 2014. Drużyna narodowa piłki nożnej, która zdobyła Puchar Świata w Brazylii, leciała nim z Frankfurtu do Berlina.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.