Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej letnich połączeń Singapore Airlines

Lotnictwo cywilne, 23 grudnia 2016

Singapore Airlines zwiększą od nowego sezonu letniego częstotliwość rejsów do niektórych miast, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na podróże.

W nadchodzącym sezonie letnim narodowy przewoźnik Singapuru zwiększy ilość lotów do kilku miast w Australii, Europie, Azji Południowo-Wschodniej i Azji Zachodniej / Zdjęcie: Singapore Airlines

Singapore Airlines zwiększą od nowego sezonu letniego, który potrwa od 26 marca do 28 października 2017, częstotliwość rejsów do miast w Australii, Europie, Azji Południowo-Wschodniej i Azji Zachodniej, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na podróże. Dodatkowe rejsy zostaną uruchomione po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń.

W Australii, połączenia do Melbourne będą obsługiwane od 17 lipca 31 razy w tygodniu, zamiast obecnych 28 razy, natomiast częstotliwość lotów do Brisbane wzrośnie do 28 tygodniowo z 25 rejsów obecnie, od 22 sierpnia 2017. Od 4 czerwca 2017 roku, Sydney będzie obsługiwane 33 razy w tygodniu zamiast 31 rejsów. Dodatkowo, aby zaspokoić popyt w szczytowym okresie, od 18 czerwca do 30 września 2017 ilość rejsów do Sydney wzrośnie do 35  tygodniowo.

W Europie, od lipca 2017 Rzym będzie obsługiwany 4 razy w tygodniu zamiast obecnych 2 rejsów. Jak wcześniej zapowiedziano, ilość rejsów do Moskwy wzrośnie z 4 do 5 tygodniowo od 30 maja 2017, a połączenie zostanie przedłużone do Sztokholmu, nowego kierunku w siatce połączeń (Sztokholm w siatce połączeń SIA , 2016-12-16).

W Azji Południowo-Wschodniej, częstotliwość rejsów do Bangkoku wzrośnie z 5 do 6 dziennie od 25 marca 2017. Od tego samego dnia Ho Chi Minh będzie obsługiwane 19 razy w tygodniu zamiast 17 razy.

W Azji Zachodniej, indyjskie miasto Ahmedabad będzie obsługiwane 4 zamiast obecnych 3 rejsów tygodniowo już od 25 marca 2017, natomiast stolica Bangladeszu Dhaka, będzie obsługiwana 10 razy w tygodniu od lipca 2017 zamiast obecnych 7 rejsów tygodniowo.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.