Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Mi-35 dla Mali

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, 05 października 2017

Force Aerienne de la Republique du Mali (wojska lotnicze Republiki Mali) odebrały 2 śmigłowce uderzeniowe Mi-35M, wraz z wyposażeniem niezbędnym do eksploatacji i obsługi. Ich producent, holding Wiertalioty Rossii, poinformował o dostawie dopiero teraz. Kontrakt został anonsowany rok temu, podczas wystawy AAD w RPA.

/ Zdjęcie: Wiertalioty Rossii

Biuletyn EUTM Mali podaje, że wiropłaty trafiły do Mali już 21 września. Według tego samego źródła rząd w Bamako zamówił jeszcze 2 śmigłowce tego typu.

Realizacja zamówienia na dostawę Mi-35M dla naszych partnerów z Mali po raz kolejny potwierdza, że holdingowa Wiertalioty Rossii ma wiodącą pozycję na światowym rynku śmigłowców. Jestem pewien, że pomyślna realizacja tego zamówienia spowoduje wzrost popytu na rosyjskie śmigłowce w regionie – powiedział dyrektor generalny holdingu Wiertalioty Rossii Andriej Bogińskij (Pierwsze Mi-35M w służbie NAF, 2017-04-26).

Jestem pewien, że dostarczone śmigłowce pomogą chronić suwerenność Mali i zwalczać terroryzm. Chciałbym również wspomnieć, że dostawa śmigłowców Mi-35M to kolejny ważny wkład w rozwój współpracy wojskowej i technicznej między naszymi dwoma krajami, która w ostatnich latach wykazywała dobrą tendencję wzrostową – dodał dyrektor generalny Rosoboronexportu Aleksander Michiejew.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.