Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nigeria kupiła rosyjskie śmigłowce

Lotnictwo wojskowe, 12 września 2014

Nigeria nabyła nieokreśloną liczbę śmigłowców transportowych Mi-171Sz i uderzeniowych Mi-35M.

Zdjęcie: Wiertolioty Rossiji

W sierpniu, nie tak dawno, podpisaliśmy z Nigerią kontrakt dotyczący dostaw rosyjskich śmigłowców, powiedział w wywiadzie dla agencji ITAR-TASS, Siergiej Goresławski, z-ca dyrektora generalnego korporacji Rostechnołogie, podczas trwającej w Azerbejdżanie wystawy przemysłu obronnego ADEX-2014. Mówimy o znaczącej liczbie [transportowych] Mi-171Sz  i kilku [uderzeniowych] Mi-35M, dodał Goresławski. Wartości umowy nie podano do publicznej wiadomości.

Przedstawiciel rosyjskiego przedsiębiorstwa dodał, że śmigłowce Mi-17Sz (na zdjęciu) i inne wersje są bardzo popularne w krajach afrykańskich. Podobnie rzecz ma się z Mi-35 (Egipt coraz bliżej zakupu rosyjskiego uzbrojenia, 2014-08-14). Niedawno chęć zakupu Zainteresowanie nimi wyraża Mozambik. Zamierzamy działać w tym kierunku podczas nadchodzącej wystawy w Republice Południowej Afryki, podsumował Goresławski.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.