Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Z Wizz Air z Katowic do Aten

Lotnictwo cywilne, 16 października 2017

Linia Wizz Air ogłosiła nową trasę z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach do Aten. Najnowsze połączenie Wizz będzie działać od 9 marca 2018 (piątek). Z wyjątkiem pierwszego lotu, kierunek obsługiwany będzie dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty.

Najnowsze połączenie Wizz z Katowic do Aten będzie działać od 9 marca 2018 / Zdjęcie: MPL Katowice

Ateny to stolica i największe miasto w Grecji. Jest kolebką zachodniej cywilizacji i historyczną stolicą Europy. To wspaniałe miasto z bogatym dziedzictwem kulturowym. Ateny są doskonałym kierunkiem podróży przez cały rok.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością ogłaszamy dodanie kolejnej długo oczekiwanej trasy do wciąż rozwijającej się katowickiej siatki połączeń. Nasza niskokosztowa oferta wzbogaca się o połączenie między Katowicami i Atenami. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci chętnie wybiorą podróże do historycznej stolicy Europy, która gwarantuje turystom niesamowite wrażenia.

Od swojego pierwszego lotu w 2004, Wizz Air stale rozbudowuje swoją siatkę połączeń z Katowic. W 2017 linia umieściła 6. samolot w bazie w Katowicach i uruchomiła 5 nowych tras. W pierwszych 9 miesiącach br. 1,5 mln pasażerów wybrało podróże z Wizz na trasach w katowickiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 16% w porównaniu do okresu od stycznia do września 2016 (Nowa trasa Wizz Air z Poznania, 2017-10-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.