Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Wizz Air z Poznania

Lotnictwo cywilne, 04 października 2017

Wizz Air ogłosił nową trasę z Poznania-Ławicy do Rejkiawiku, stolicy Islandii. Nowe połączenie zacznie działać 31 marca 2018, a loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty.

Loty z Poznania do Rejkiawiku rozpoczną się 31 marca 2018 i będą odbywać się trzy razy w tygodniu / Zdjęcie: Wizz Air

Rejkiawik wyróżniają barwne domy i doskonała kuchnia. To miasto oferujące nieprawdopodobne możliwości w otoczeniu przepięknych, dziewiczych krajobrazów. Stolica Islandii zyskała ostatnio popularność wśród turystów poszukujących sposobu na aktywne i jednocześnie relaksujące wakacje.

Poznań to jedno z pierwszych miast, w których linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność w 2005. Od tego czasu ponad 3,5 mln pasażerów skorzystało z usług przewoźnika na trasach w poznańskiej siatce połączeń.

Wizz dysponuje obecnie dwoma samolotami w bazie w Poznaniu, zatrudniając 70-osobową załogę. W 2018 w ofercie sprzedaży Wizz Air będzie 680 tys. miejsc w poznańskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 20% w porównaniu do mijającego roku. Wraz z ogłoszonym dzisiaj nowym połączeniem do Rejkiawiku, Wizz Air aktualnie łączy Poznań z 11 miastami w 8 krajach (Nowa trasa z Gdańska do Tromsø, 2017-09-20, Wizz Air rozszerza ofertę w Polsce , 2014-03-28).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział: Z radością ogłaszamy dodanie kolejnej długo oczekiwanej trasy do polskiej siatki połączeń. Nasza nowa oferta połączy Poznań z Rejkiawikiem i jesteśmy przekonani, że szybko zyska zainteresowanie wśród naszych klientów chcących odwiedzić Islandię, kraj zachwycający malowniczymi krajobrazami i zapierającymi dech w piersiach widokami, lodowcami i wodospadami.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.