Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Cahal zamawiają Spike LR 2

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 25 października 2017

Siły obronne Izraela (Cahal) zamówiły ponad 1000 przeciwpancernych pocisków kierowanych Spike LR 2. Ich dostawcą będzie Rafael Advanced Defense Systems.

Arsenał Cahalu wzbogaci się o ponad 1000 nowych ppk Spike LR 2 i wyrzutni przystosowanych do ich odpalania / Zdjęcie: Rafael

Według informacji producenta zasięg ppk Spike LR 2 odpalonego z wyrzutni naziemnej wynosi 5,5 km, a z pokładu śmigłowca – 10 km (z naprowadzaniem przez łącze informacyjne). Zamówienie na pociski zbiega się z wprowadzeniem do wyposażenia Cahalu nowych wyrzutni, przystosowanych do działań sieciocentrycznych, zdolnych do odpalania pocisków do celów wskazanych przez inne źródła (Rafael przedstawia Spike LR II, 2017-05-29).  

Zamówienie Spike LR 2 przez Cahal […] oznacza zaufanie i uznanie, jakie siły obronne Izraela pokładają w pociskach rodziny Spike. Z dumą przyczyniamy się do obrony Izraela dzięki naszym doskonałym systemom i chętnie rozpoczniemy produkcję ppk Spike LR2 dla tego ważnego klienta –  stwierdził Mosze Elazar, wiceprezes i szef działu systemów lądowych i morskich Rafaela.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.