Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Włoskie trasy Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 21 listopada 2017

Ryanair ogłosił dziś 3 nowe trasy z Polski do Włoch. Od marca przyszłego roku będziemy mogli polecieć z Warszawy-Modlina do Pescary i Rimini oraz z Poznania do Mediolanu-Bergamo.

Od marca 2018 polscy podróżni będą mogli polecieć z Ryanairem z Warszawy-Modlina do Pescary i Rimini oraz z Poznania do Mediolanu-Bergamo / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Cieszymy się z uruchomienia nowych tras z Warszawy Modlin. Już od marca 2018 będzie można polecieć z nami z Modlina do Pescary i Rimini i z Poznania do Mediolanu Bergamo. Wszystkie połączenia będą wykonywane 2 razy tygodniowo – powiedziała Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager Ryanaira na Europę Środkowo-Wschodnią.

Zawsze z dużym zadowoleniem przyjmujemy informacje o uruchomieniu kolejnych bezpośrednich połączeń z lotniska Warszawa-Modlin. Nasi pasażerowie coraz częściej korzystają z lotniska w okresie wakacyjnym. Włochy cieszą się ich ogromnym zainteresowaniem. Tym razem, oprócz lotów do Rzymu, Wenecji, Neapolu, Pizy, Bolonii czy Bergamo będą mogli skorzystać w sezonie letnim 2018 z oferty lotów do popularnych nadmorskich włoskich kurortów tj.  Rimini i Pescary. Jesteśmy przekonani, że proponowane połączenia usatysfakcjonują naszych pasażerów na tyle, by stać się hitem sezonu – dodała Anna Żebrowska-Dreger, z-ca Szefa Biura Handlowo-Marketingowego Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin (3 nowe połączenia Ryanaira, 2017-09-20).

To kolejna bardzo dobra wiadomość dla poznańskiego lotniska w tym roku. Linie lotnicze Ryanair zdecydowały się rozszerzyć swoją siatkę połączeń o kolejny, już 17 kierunek dostępny bezpośrednio z Poznania. Decyzja Ryanaira cieszy nas tym bardziej, że ponownie wracamy z połączeniami do Włoch, na początek na znane i lubiane przez naszych pasażerów lotnisko Mediolan-Bergamo, stanowiące bramę do całych północnych Włoch – skomentował Mariusz Wiatrowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica (Otwarcie bazy Ryanaira w Poznaniu, 2017-10-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.