Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rusza Ryanair Sun

Lotnictwo cywilne, 23 listopada 2017

Ryanair Sun, niezależna spółka grupy Ryanair, rozpoczęła rekrutację pilotów do nowej, polskiej linii czarterowej, która zaoferuje loty od sezonu letniego 2018. We flocie Ryanair Sun znajdzie się 5 samolotów Boeing 737-800, bazujących w Warszawie (Lotnisko Chopina), Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu.

/ Ilustracja: Ryanair Sun

Linia rozpoczęła już rekrutację personelu i poszukuje kapitanów i pierwszych oficerów Boeingów 737 gotowych rozpocząć pracę w lutym 2018. Kapitanowie muszą legitymować się nalotem minimum 3,5 tys. h, w tym przynajmniej 800 h w funkcji kapitana i 500 h na danym typie samolotu. Pierwsi oficerowie powinni mieć nalatane minimum 1,2 tys. h, z czego przynajmniej 800 h na Boeingach 737-800 lub 737-900.

Michał Kaczmarzyk, dyrektor Ryanair Sun powiedział: Ryanair stał się największą linią lotniczą w Polsce dzięki bezkonkurencyjnej kombinacji lotów w najniższych cenach, najlepszej obsługi klienta oraz najszerszej siatki połączeń. Teraz rozpoczynamy rekrutację do Ryanair Sun, nowej linii czarterowej z polskim certyfikatem AOC.

Ryanair Sun rozpocznie operacje lotnicze w sezonie letnim. Flota linii będzie liczyła 5 samolotów. Jesteśmy przekonani, iż Ryanair Sun stanie się charterową linią lotniczą nr 1 w Polsce, w 2019 w naszej flocie znajdzie się 15 samolotów, a w 2020 – 25 – dodał Michał Kaczmarzyk (Włoskie trasy Ryanaira , 2017-11-21).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.