Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

HMS Montrose wraca do służby

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 29 listopada 2017

Brytyjska fregata rakietowa HMS Montrose została ponownie włączona w skład Royal Navy po przeglądzie remontowym i modernizacji.

W 2018 HMS Montrose ma rozpocząć pierwszą misję bojową po kilkuletniej przerwie w działaniach operacyjnych, wymuszonej przeglądem remontowym i modernizacją / Zdjęcie: MO Wielkiej Brytanii

Fregatę rakietową HMS Montrose (F236), typ 23, włączono do składu Royal Navy podczas ceremonii zorganizowanej w HMNB (Her Majesty's Naval Base) Devonport. Wydarzenie stanowiło zwieńczenie kilkuletniego przeglądu remontowego i modernizacji, połączonej z wydłużeniem trwałości użytkowej okrętu.

Ponowne włączenie HMS Montrose w skład królewskiej floty poprzedziła seria prób morskich, które przeprowadzono latem (Koniec prób HMS Montrose, 2017-08-09e). W ich trakcie sprawdzono funkcjonowanie podstawowych systemów i urządzeń pokładowych okrętu.

W najbliższych miesiącach jednostka przejdzie kolejne testy i ćwiczenia morskie. Ich celem będzie potwierdzenie gotowości HMS Montrose to rozpoczęcia działań operacyjnych. Przy okazji w ich trakcie sprawdzone zostaną umiejetności i zgranie załogi. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.