Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Remont HMS Montrose

Marynarka wojenna, 15 października 2014

Babcock rozpoczęło przegląd techniczny i modernizację kolejnej brytyjskiej fregaty Typ 23, HMS Montrose (F 236).

Zdjęcie: Royal Navy

Prace techniczne prowadzone są na terenie Devonport Royal Dockyard. Przez najbliższe 15 miesięcy, fregata będzie przechodziła przegląd techniczny i modernizację. Okręt otrzyma m.in. nową stację radiolokacyjną średniego zasięgu, Artisan 3D Typ 997. Producent usprawni też działanie wyrzutni okrętowych zestawów przeciwlotniczych/przeciwrakietowych Sea Wolf. 

Fregata wyjdzie w morze na próby morskie na początku 2016. Wiosną okręt powróci do linii, a jego miejsce w Devonport zajmie kolejna z jednostek Typ 23.

Przegląd techniczny i modernizacja fregat Typ 23 prowadzone są na mocy porozumienia Surface Ship Support Alliance Class Output Management (COM). Zwiększenie potencjału operacyjnego wydłuży ich trwałość użytkową do czasu, aż w linii zastąpią je okręty Typ 26, budowane w ramach programu Global Combat Ship (Nowi podwykonawcy GCS, 2014-06-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.