Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa z Gdańska do Wiednia

Lotnictwo cywilne, 09 stycznia 2018

Linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj uruchomienie nowej trasy z Międzynarodowego Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Wiednia. Połączenie zostanie zainaugurowane 27 kwietnia, a loty będą odbywać się 4 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Połączenie Wizz z Gdańska do Wiednia zostanie zainaugurowane 27 kwietnia / Zdjęcie: MPL Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Szymon Kuniniec

Stolica Austrii to idealny kierunek dla tych, którzy podziwiają architekturę barokową i cesarskie pałace. Bogactwo wrażeń gwarantuje szansa poznania wiedeńskich arcydzieł muzycznych i artystycznych, tętniące życiem kolorowe sceny oraz kawiarnie. Odpowiadając na oczekiwania klientów Wizz rozszerza siatkę połączeń z Polski oferując w 2018 w sumie 166 tras do 30 krajów z 8 polskich lotnisk (Wyróżnienie dla Wizz Air , 2017-12-14, Nowa trasa z Gdańska do Tromsø, 2017-09-20).

Sorina Ratz, manager komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: W Wizz stale szukamy możliwości rozwoju naszej siatki połączeń z Gdańska, aby móc oferować coraz większej ilości klientów podróże lotnicze w naprawdę przystępnych cenach w połączeniu z doskonałym serwisem na pokładzie. Dzisiaj ogłaszamy długo oczekiwaną trasę z Gdańska do Wiednia, która zostanie uruchomiona w kwietniu 2018 i będzie świetnym wyborem na wakacje. Ponadto, jesienią ogłosiliśmy niskokosztową trasę, która jesienią 2018 połączy Gdańsk i Lwów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra