Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Astana poleci do Frankfurtu

Lotnictwo cywilne, 14 marca 2018

Narodowy przewoźnik Kazachstanu Air Astana, oceniana przez Skytrax jako 4-gwiazdkowa linia, rozpocznie nowe, bezpośrednie loty między Atyrau a Frankfurtem od 26 marca.  Nowe połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki, samolotem Airbus A321, wyposażonym w 28 foteli w klasie biznes i 151 miejsc w klasie ekonomicznej.

Nowe połączenie między Atyrau a Frankfurtem będzie realizowane dwa razy w tygodniu, samolotem Airbus A321 / Zdjęcie: Air Astana

Czas przelotu z Atyrau do Frankfurtu wynosić ma 5 h 5min, a połączenie powrotne będzie trwało 4 h 45 min. Nowa trasa będzie wykonywana w ramach umowy codeshare z Lufthansą, co oznacza rozszerzenie współpracy między Air Astana i głównym niemieckim przewoźnikiem.

Z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie nowego połączenia Atyrau – Frankfurt, które naszym zdaniem zwiększy komfort podróży naszym cenionym klientom korporacyjnym działającym w regionie. Miasto Atyrau, w którym na moście Ural spotykają się granice Europy i Azji, jest szczególnie ważne dla sektora węglowodorowego. Jesteśmy również bardzo podekscytowani rozszerzeniem naszej umowy codeshare z Lufthansą, która umożliwi pasażerom dostęp do globalnej siatki niemieckiego przewoźnika – skomentował Richard Ledger, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży Air Astana.

Od marca 2017, kiedy podpisana została umowa codeshare na trasie Astana – Frankfurt, Air Astana uruchomiła przeloty do Terminalu 1 w Frankfurcie, ułatwiając połączenie i możliwość transferu między dwiema liniami lotniczymi. Atyrau – Frankfurt jest trzecim bezpośrednim połączeniem oferowanym przez Air Astana między Frankfurtem i Kazachstanem, dopełniającym istniejące codzienne połączenia z Astany i cotygodniowy rejs z Uralska. Przewoźnik oferuje również dodatkowe 7 połączeń między Almaty i Frankfurtem za pośrednictwem umowy codeshare na przeloty obsługiwane przez Lufthansę (Air Astana odebrały pierwszego A321neo, 2018-01-05, LOT zainaugurował połączenie do Astany , 2017-05-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.