Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy seryjny 737 MAX 9 przekazany

Lotnictwo cywilne, Lotnictwo cywilne, 23 marca 2018

Boeing i Lion Air Group świętowały 21 marca w Seattle dostawę pierwszego seryjnego samolotu wąskokadłubowego 737 MAX 9. Jego użytkownikiem będą tajskie linie Lion Air. Boeing 737 MAX 9 jest przystosowany do przewozu 220 pasażerów, a jego maksymalny zasięg to 6575 km (Oblot Boeinga 737 Max 9, 2017-04-14).

Pierwszy seryjny Boeing 737 MAX 9 przekazany Lion Air Group / Zdjęcie: Boeing

737 MAX 9 doskonale pasuje do naszej rozwijającej się działalności w Tajlandii. Boeing 737 był podstawą naszej działalności od samego początku, a my wykorzystamy dodatkową pojemność nowych samolotów do zwiększenia naszej siatki połączeń i uruchomienia dodatkowych tras do Bangladeszu, Chin i Indii – powiedział kapitan Darsito Hendro Seputro, dyrektor generalny i prezes Thai Lion Air.

Lion Air Group była pierwszym klientem, który zamówił samoloty 737 MAX 9, a także jako pierwsza w świecie wprowadziła do eksploatacji model 737 MAX 8. Grupa zobowiązała się do nabycia 201 Boeingów 737 MAX, w tym 50 największych MAX 10.

Lion Air Group jest doskonałym przykładem tego, w jaki sposób rodzina 737 MAX zapewnia wspólne rozwiązanie dla floty samolotów wąskokadłubowych. Lion Air Group skorzysta nie tylko z zasięgu i pojemności rodziny 737 MAX, ale także z najlepszych ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań – powiedział prezes i dyrektor generalny Boeing Commercial Airplanes Kevin McAllister.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.