Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Boeingi 737 Max dla Jetlines

Lotnictwo cywilne, 15 grudnia 2014

Linie lotnicze Jetlines z Kanady zamówiły Boeingi 737 Max 7.

Boeing 737 Max 7 w barwach kanadyjskiego przewoźnika niskokosztowego Jetlines / Rysunek: Boeing

Boeing i Jetlines poinformowały dziś o podpisaniu umowy sprzedaży 5 samolotów wąskokadłubowych 737 MAX 7. Wartość porozumienia to 438 mln USD (1,47 mld zł). Dostawy Boeingów 737 Max 7 rozpoczną się w 2021. Przewoźnik ma opcję nabycia 16 kolejnych samolotów, z możliwością zmiany modelu na Max 8.

Kanadyjski niskokosztowy przewoźnik, którego bazą jest międzynarodowy port lotniczy Vancouver, zamierza oferować loty na połączeniach, które były dotychczas omijane przez konkurencję. Ich model biznesowy ma być podobny do Ryanair (Nowa trasa Ryanair ze Szczecina, 2014-12-11), Spirit Airlines, Air Asia czy (R-R Trent dla 787 Singapore i Scoot, 2013-06-09). Pierwsze połączenia mają być uruchomione w połowie 2015.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra