Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

KRI Ardadedali w Indonezji

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 26 kwietnia 2018

Marynarka wojenna Indonezji odebrała i przyjęła do służby okręt podwodny KRI Ardadedali.

KRI Ardadedali podczas ceremonii odbioru i przyjęcia do służby w stoczni DSME / Zdjęcie: DSME

Ceremonię odbioru i przyjęcia do służby KRI Ardadedali (404), typu Nagapasa, zorganizowano w stoczni Daewoo Shipbuilding and Marine Engineering (DSME) w Okpo-dong. Podczas uroczystości obecni byli m.in. przedstawiciele dowództwa marynarki wojennej Indonezji.

KRI Ardadedali jest drugim okrętem typu Nagapasa (typ 209/1400) zbudowanym dla Indonezji przez DSME. Latem ub.r. odebrano i przyjęto do służby pierwszą z jednostek, KRI Nagapasa (403, KRI Nagapasa w Indonezji, 2017-08-29).

Zgodnie z umową z 2011 ostatni okręt powstanie bezpośrednio w Indonezji. Zbuduje go lokalna stocznia Pt PAL Indonesia z Surabaya przy wsparciu DSME.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.