Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Z Wrocławia na główne lotnisko Brukseli

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 01 czerwca 2018

Flagowe belgijskie linie lotnicze Brussels Airlines ogłosiły, że 29 października br. rozpoczną loty z Wrocławia do Brukseli.

Podróż z Wrocławia do Brukseli ma trwać niespełna 2 h / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Rejsy na tej trasie mają być wykonywane 3 razy w tygodniu. W poniedziałki wyloty z Brukseli zaplanowano na godz. 15.10, a lądowania we Wrocławiu na 16.10. Starty w powrotnym kierunku mają się odbywać o godz. 17.40, a lądowania w stolicy Belgii o 19.30. W środy i piątki wyloty z Brukseli zaplanowano na godz. 9.30, a lądowania w stolicy Dolnego Śląska na godz. 11.10. Rejsy w odwrotnym kierunku mają się zaczynać o godz. 12.00 i kończyć o godz. 13.50 (wszystkie godziny podano wg czasów lokalnych).

To kierunek, na którym bardzo nam zależało, ponieważ ma ogromne znaczenie biznesowe i turystyczne. Pasażerowie zyskują bezpośrednie połączenie do jednej z najważniejszych metropolii Europy. Cieszymy się, że przewoźnicy sieciowi konsekwentnie rozwijają swoją ofertę z Wrocławia. Warto podkreślić, że nowe połączenia do kluczowych, największych europejskich portów dochodzą z każdym nowym rozkładem – powiedział prezes Portu Lotniczego Wrocław Dariusz Kuś.

Rezerwacje lotów do Brukseli są możliwe za pośrednictwem biur podróży. Na stronie przewoźnika będą możliwe od połowy lipca.

Należące do Grupy Lufthansa Brussels Airlines wykonują loty na 98 lotnisk w 42 krajach Europy, Afryki, Ameryki Północnej i w Azji. Obecnie przewoźnik ten używa 22 Airbusów A319, 15 A320, 14 A330, 2 A340 i 3 Suchojów Superjet 100.

W 2017 główne lotnisko w stolicy Belgii w 2017 obsłużyło blisko 25 mln pasażerów. Operuje na nim 76 linii oferujących łącznie 238 kierunków na całym świecie.

W ostatnim czasie wrocławskie lotnisko skutecznie przyciąga europejskich przewoźników sieciowych. Jesienią 2017 Swiss International Air Lines rozpoczęły loty na trasie do Zurychu (Swiss we Wrocławiu, 2017-06-01), a w sobotę 26 maja br. linie Air France zainaugurowały połączenie z Paryżem (Powitanie Air France we Wrocławiu, 2018-05-28).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.