Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Hawaiian odbierają A321neo z Mobile

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 13 czerwca 2018

Hawaiian Airlines odebrały swojego pierwszego Airbusa A321neo, o pojemności 189 miejsc, napędzanego silnikiem Pratt & Whitney PW1000G. Został on wyprodukowany w zakładach w Mobile w Stanach Zjednoczonych. W ceremonii wzięli udział pracownicy Airbusa i Hawaiian, a także reprezentanci Pratt & Whitney i UTC Aerospace Systems.

Pierwszy A321neo przekazany Hawaiian Airlines / Zdjęcie: Airbus

Bob Lekites, wiceprezes wykonawczy ds. klientów, Airbus Americas, powiedział: Airbus rozumie trudny rynek linii lotniczych i nadal pozostaje w czołówce w zakresie opracowywania i produkcji samolotów, które przekraczają standardy branżowe pod względem bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności. Hawaiian uznały zaangażowanie Airbusa w innowacje i nie moglibyśmy być bardziej dumni, mogąc wywiązać się z tej obietnicy przy pomocy naszego pierwszego wyprodukowanego w Stanach Zjednoczonych samolotu A321neo.

Mamy zaszczyt odebrać pierwszego A321neo z zakładów Airbusa. A321neo to idealny samolot do dzielenia się hawajską gościnnością z większą liczbą gości, gdy rozbudowujemy naszą siatkę na zachodzie USA i zapewniamy większy dostęp do naszych wysp. Czekamy na kolejne dostawy z Mobile – dodał Jon Snook, wiceprezes i dyrektor ds. operacyjnych Hawaiian Airlines.

Obecnie Hawaiian oferują codzienne non-stop loty A321neo z Portland i Long Beach do Honolulu. Przewoźnik zamierza uruchomić kolejne loty A321neo między Zachodnim Wybrzeżem USA a Wyspami Hawajskimi, ponieważ do 2020odbierze łącznie 18 samolotów tego typu (Hawaiian zamawiają Dreamlinery , 2018-03-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.