Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

IFS Applications dla US Army

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 12 grudnia 2018

Spółka IFS podpisała kontrakt z Lockheed Martinem na 2600 licencji użytkownika modułów systemu IFS Applications do zarządzania łańcuchem dostaw, gospodarki magazynowej, zakupów i innych funkcji. Oprogramowanie IFS Applications będzie dla Lockheed Martina kluczowym narzędziem w realizacji mającego trwać 7 lat i wartego 3,5 mld USD programu utrzymania działających na całym świecie 300 tys. obiektów TADSS (pomocy naukowych, urządzeń szkoleniowych, trenażerów i symulatorów), w tym strzelnic bojowych i symulatorów przyrządowych w ramach kontraktu na obsługę TADSS dla US Army (Army TADSS Maintenance Program, ATMP). System IFS Applications będzie wykorzystywany do zapewnienia dostępności materiałów, części i zasobów potrzebnych do utrzymania tych aktywów. W ramach kolejnego etapu IFS zapewni szerokie możliwości planowania mobilnym technikom obsługującym te obiekty.

Zdjęcie: US Army 

Lockheed Martin jest jednym z kilku czołowych przedsiębiorstw z sektora lotnictwa i obronności, które korzystają z systemu IFS Applications. Cieszy się on uznaniem analityków ze względu na pokaźną bazę klientów obejmującą agencje obrony oraz kontrahentów poziomu I i II z branży lotniczej. W październiku IFS została sklasyfikowana jako największy dostawca oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa w sektorze lotnictwa i obrony.

System IFS Applications, jako wiodące oprogramowanie dla sektora lotnictwa i obrony, zapewni obsługę logistyki i łańcucha dostaw w celu wsparcia tego kontraktu. Rozwiązanie zostanie następnie rozszerzone o oprogramowanie IFS do optymalizacji planowania i harmonogramowania, które umożliwi firmie Lockheed Martin korzystanie z algorytmów sztucznej inteligencji do automatyzacji zarządzania w czasie rzeczywistym mobilnymi technikami zgodnie ze zmieniającymi się wymogami i priorytetami – powiedział Scott Helmer, prezes ds. sektora lotnictwa i obrony w korporacji IFS (Dojrzałe cyfrowo lotnictwo, 2017-06-12, Avinor inwestuje w IFS Applications, 2017-03-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.