Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Virgin Atlantic kupują Flybe

Lotnictwo cywilne, 12 stycznia 2019

Linie Virgin Atlantic, w konsorcjum z Stobart Group i Cyrus Capital, chce kupić przeżywające problemy brytyjskie linie Flybe. Transakcja ma być warta 2,2 mln GBP. Samoloty Flybe mają zostać przemalowane i wykorzystane do rozszerzenia oferty lotów dalekodystansowych linii Richarda Bransona.

Zdjęcie: travelnewsdigest.in

W konsorcjum Connect Airways 40% ma Cyrus Capital (poprzez DLP Holdings), a po 30% Stobart Group i Virgin Atlantic. Udziałowcy mają zapewnić kredyt pomostowy w wysokości 20 milionów funtów, aby wesprzeć finanse obrotowe Flybe. Dalszych 80 mln GBP na finansowanie inwestycji ma zostać udostępnionych po zakończeniu transakcji. Udziałowcy Flybe już wyrazili na nią zgodę (Transatlantycki sojusz , 2017-07-28).

Flybe obsługują trasy z około 25 brytyjskich lotnisk, w tym krajowe połączenia z londyńskiego Heathrow. Linie, dysponujące 78 samolotami, przynoszą ostatnio duże straty. Według ich szefów, wynikają one z wysokich kosztów paliwa, wahań kursów walut i niepewności związanej z planowanym Brexitem. W 2010 Flybe – największe brytyjskie linie regionalne – były warte na giełdzie londyńskiej 215 mln GBP (Flybe dla SAS, 2015-09-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.