Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Centrum obsługi Ansatów w Meksyku

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 29 kwietnia 2019

Przedstawiciele meksykańskiej spółki Craft Avia Center planują, przy wsparciu holdingu Wiertalioty Rossii, otworzyć w mieście Guadalajara centrum obsługi technicznej śmigłowców Ansat.

Centrum obsługi śmigłowców Ansat dla użytkowników z Ameryki Łacińskiej zostanie otwarte w meksykańskim mieście Guadalajara / Zdjęcie: Wiertalioty Rossii 

Projekt utworzenia centrum obsługi technicznej śmigłowców Ansat w meksykańskim mieście Guadalajara realizowany przez Craft Avia Center w ścisłej współpracy z naszym holdingiem. Placówka zostanie oddana do użytku w 2020 – powiedział zastępca dyrektora generalnego holdingu Wiertalioty Rossii ds. obsługi posprzedażnej Igor Czeczikow.

Przedstawiciele rosyjskiego holdingu przeprowadzili odpowiednie negocjacje w tej sprawie z meksykańskimi  odpowiednikami podczas zakończonej niedawno wystawy FAMEX-2019, która odbyła się w bazie lotniczej Santa Lucia w pobliżu stolicy Meksyku. Wkrótce Craft Avia Center odbierze pierwszy śmigłowiec Ansat. Dzięki wsparciu Rosjan centrum jest już wyposażone w niezbędną dokumentację i sprzęt. Planowane jest również szkolenie meksykańskich inżynierów i techników.

Od dawna współpracujemy z meksykańskimi partnerami – jest tu eksploatowanych około 50 rosyjskich helikopterów Mi-17, a Rostiech dąży zarówno do wzmocnienia współpracy z Meksykiem, jak i do rozwijania długoterminowych relacji ze wszystkimi krajami Ameryki Łacińskiej. Utworzenie centrum obsługi śmigłowców Ansat jest znaczącym krokiem w tym kierunku. Jestem pewien, że centrum polepszy i zwiększy zakres naszej współpracy, a Ansat stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny dla potencjalnych nabywców z Meksyku i Ameryki Łacińskiej – dodał dyrektor Rostiechu ds. współpracy międzynarodowej i regionalnej Wiktor Kładow.

W l. 2014-15 holding Wiertalioty Rossii z wykonał remont 19 śmigłowców eksploatowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej Meksyku. Obecnie holding zapewnia kompleksową obsługę posprzedażną dla wszystkich Mi-17 w tym kraju (Ansat z pływakami awaryjnymi, 2018-11-07, W Meksyku zatonął Mi-17, 2018-10-21).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.