Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Code-share LATAM i Emirates

Lotnictwo cywilne, 06 maja 2019

Linie Emirates i LATAM Airlines Brazil zawarły nowe porozumienie code-share obejmujące loty krajowe na terytorium Brazylii. Od teraz pasażerowie Emirates podróżujący do kraju Kawy mogą skorzystać z siatki połączeń LATAM do 17 miast, m.in. Belo Horizonte, Brasilii i Foz do Iguaçu (LATAM wdrażają Amadeus Altéa , 2018-06-06). Podróżni skorzystają z przesiadki w São Paulo i Rio de Janeiro, skąd Emirates oferują loty do swojego portu macierzystego w Dubaju.

/ Zdjęcie: LATAM

Obecnie Emirates realizują codzienne loty do Dubaju z dwóch miast w Brazylii: São Paulo (obsługiwane przez A380) i Rio de Janeiro (od 1 czerwca br. obsługiwane przez zmodernizowane Boeingi 777-200LR). Ponadto pasażerowie mogą polecieć do Buenos Aires i Santiago (od 1 czerwca br.) na pokładzie Boeingów 777-200LR z Rio de Janeiro (Modernizacja 777-200LR Emirates zakończona , 2019-04-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.