Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

JLTV z Javelinem

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 25 czerwca 2019

Spółka Oshkosh Defence przeprowadziła na poligonie Redstone Arsenal w Alabamie strzelania przeciwpancernych pocisków kierowanych Javelin przenoszonych przez samochód opancerzony JLTV. Wyrzutnia pocisków została zintegrowana ze zdalnie sterowanym modułem uzbrojenia Kongsberg, z 30-mm działkiem. Próby obserwowali amerykańscy wojskowi i  goście z innych krajów (Kontrakt na Javeliny F, 2019-01-31).

JLTV z zsmu, obejmującym wyrzutnię ppk Javelin / Zdjęcie: Oshkosh Defense 

Ta udana próba jeszcze bardziej podkreśla znaczenie JLTV wśród floty pojazdów wojskowych. JLTV jest dziś jedynym lekkim pojazdem taktycznym, wyposażonym w krytyczne uzbrojenie i sprzęt, który może wchodzić w skład manewrowych jednostek bojowych, działających w trudnym terenie, jednocześnie chroniąc naszych żołnierzy – powiedział George Mansfield, wiceprezes Oshkosh Defense (Opóźnienie programu JLTV, 2019-02-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.