Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kontrakt na 98 Mi-28NM

Przemysł zbrojeniowy, Imprezy branżowe, 29 czerwca 2019

W czasie forum Armia-2019 MO FR zawarło z holdingiem Wiertalioty Rossii kontrakt na dostawę 98 śmigłowców uderzeniowych Mi-28NM. Pierwszych 6 ma trafić do odbiorcy do 2020, a kolejnych 12 w 2021. Pozostałych 80 do 2027.

Zmodernizowany śmigłowiec uderzeniowy Mi-28MN / Zdjęcie: Wiertalioty Rossii

O zawarciu umowy na dostawę Mi-28NM poinformował wiceminister obrony, Aleksiej Kriworuczko. Dalsze szczegóły podał dyrektor generalny wchodzącego w skład Rostiechu holdingu Wiertalioty Rossii, Andriej Boginskij. Śmigłowiec jest prezentowany w zamkniętej dla widowni części wystawy towarzyszącej forum Armia-2019.

Mi-28NM to zmodernizowany śmigłowiec uderzeniowy Mi-28N. Wyposażono go w nowy napęd i zmodernizowaną awionikę, dostosowaną m.in. do współpracy z bezzałogowcami. Po modernizacji wzrosła prędkość przelotowa i maksymalna śmigłowca, a także maksymalna masa startowa. Przy projektowaniu Mi-28NM wykorzystano doświadczenia zebrane w operacjach bojowych (Mi-28NM rozpoczyna próby, 2016-07-20).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.