Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Aircalin odebrały pierwszego A330neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 31 lipca 2019

Przedstawiciele towarzystwa Aircalin z Nowej Kaledonii odebrali 30 lipca w zakładach Airbusa w Tuluzie pierwszy z dwóch zamówionych samolotów komunikacyjnych A330-900 (nr ser. MSN1937), noszący nazwę Kanuméra. Drugi samolot dołączy do floty przewoźnika przed końcem bieżącego roku.

Do końca tego roku Aircalin mają dysponować dwoma A330-900 / Zdjęcie: Airbus

Nowe samoloty, przystosowane do przewozu 26 pasażerów w klasie biznes, 21 w klasie ekonomicznej Premium (po raz pierwszy w historii Aircalin) i 244 w klasie ekonomicznej, zastąpią używane dotychczas dwa A330-200. Dzięki nim towarzystwo zwiększy oferowanie na trasach pomiędzy Nową Kaledonią a miastami w Japonii, Australii i na wyspach Pacyfiku.

Aircalin zamówiły również parę A320neo, które zastąpią eksploatowane obecnie dwa A320 (Airbusy neo dla Aircalin, 2016-11-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.