Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Airbusy neo dla Aircalin

Lotnictwo cywilne, 29 listopada 2016

Przewoźnik z Nowej Kaledonii zakupił 2 A330-900neo i 2 A320neo.

Nowokaledoński przewoźnik wymieni starsze A320 i A330 na A320neo i A330-900neo (na rysunku) / Rysunek: Airbus

Linie lotnicze Aircalin podpisały umowę z Airbusem w sprawie nabycia 2 samolotów wąskokadłubowych A320neo (A320neo dla Air Astana, 2016-11-09) i 2 szerokokadłubowych A330-900neo (Rozpoczęto montaż A330neo, 2016-09-27). Umowa została sfinalizowana i podpisana podczas ceremonii w Numea, z udziałem przedstawicieli przewoźnika i producenta.

Wybór silników dla A320neo, jak i sfinalizowanie konfiguracji kabin pasażerskich obydwu typów, zostanie dokonany w późniejszym terminie. A320neo zostaną skierowane do obsługi istniejących połączeń regionalnych do Australii, Nowej Zelandii i na wyspy Pacyfiku. Natomiast dzięki A330-900neo, Aircalin zwiększy oferowanie na trasach do Japonii i ewentualnie otworzy nowe trasy, np. do ChRL.

W ramach naszego planu zwiększenia ruchu turystycznego do Nowej Kaledonii, Aircalin podjęły strategiczną decyzję o odnowieniu floty dzięki A320neo i A330-900neo, aby zwiększyć ilość tras i połączyć Nową Kaledonię z regionem – powiedział prezes Aircalin Didier Tappero.

Jesteśmy zachwyceni, że Aircalin wybrały nasze najlepiej sprzedające się samoloty rodziny A330neo i A320neo, aby zapewnić sobie pomyślną, rentowną przyszłość i rozwijać ruch turystyczny do Nowej Kaledonii – dodał Christopher Buckley, wiceprezes Airbusa na rejon Europy, Afryki i Pacyfiku.

Flota Aircalin, których siedzibą jest Numea, stolica Nowej Kaledonii, składa się obecnie z 2 A320, 2 A330-200 i 2 DHC-6 Twin Otter. Samoloty te obsługują połączenia do 11 destynacji.
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.