Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy radar dla Patriota

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 18 października 2019

Dowództwo US Army.(wojsk lądowych Stanów Zjednoczonych Ameryki) wybrało nowy radiolokator dla zestawu obrony powietrznej i przeciwrakietowej Patriot. Dostawcą urządzenia zdolnego do dookolnej obserwacji przestrzeni o nazwie LTAMDS (Lower Tier Air and Missile Defense Sensor) będzie koncern Raytheon.

Zestawy OP Patriot zostaną wyposażone w nowe radiolokatory dostarczone przez Raytheon / Zdjęcie: Raytheon

Na mocy umowy, której wartość to 384 mln USD, Raytheon dostarczy wojsku 6 LTAMDS, wyprodukowanych w ramach serii próbnej. LTADMS jest urządzeniem z anteną fazowaną z modułami nadawczo-odbiorczymi na bazie azotku galu (GaN). Nowy radar zastąpi stosowane obecnie AN/MPQ-53 i stanie się częścią zintegrowanego systemu obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej US Army (Oferty na LTAMDS, 2019-08-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra