Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Air Canada odebrały pierwszego A220

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 23 grudnia 2019

Linie Air Canada odebrały 20 grudnia w zakładach w Mirabel pierwszy samolot wąskokadłubowy A220-300. Oficjalnie zostanie on zaprezentowany publiczności i mediom podczas uroczystości w bazie przewoźnika w Montrealu 15 stycznia 2020.

Pierwszy A220-300 Air Canada wejdzie do eksploatacji w styczniu 2020 / Zdjęcie: Airbus

W kabinie samolotu zabudowano 12 foteli klasy biznes i 125 foteli klasy ekonomicznej. Pierwszy z 45 A220-300 zamówionych przez narodowego przewoźnika Kanady wejdzie do eksploatacji w styczniu przyszłego roku i będzie obsługiwać trasy krajowe, a także loty do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Od 4 maja 2020 A220-300 mają wykonywać codzienne rejsy z Montrealu do Seattle i z Toronto do San Jose.

To bardzo oczekiwany moment dla Air Canada. Witamy ten rewolucyjny samolot w naszej flocie, zaczynając kolejny krok jej unowocześniania. A220 umożliwią nam nie tylko przewóz klientów w komfortowych warunkach, ale także zwiększą nasze zaangażowanie w ochronę środowiska dzięki zwiększonej wydajności. A220 pozwoli umocnić pozycję Air Canada na rynkach transgranicznych i transkontynentalnych, będąc kluczem do dalszego naszego rozwoju – powiedział Michael Rousseau, zastępca prezesa i dyrektor finansowy Air Canada.

Ta dostawa jest historycznym momentem. Sprawia, że wszyscy pracownicy Airbus Canada są bardzo dumni. Za kilka tygodni Kanadyjczycy będą mogli po raz pierwszy polecieć samolotem zaprojektowanym i zmontowanym w Kanadzie, w charakterystycznej kolorystyce Klonowego Liścia, która symbolizuje Kanadę na świecie – dodał Philippe Balducchi, dyrektor generalny spółki Airbus Canada (A220 Air Canada oblatany, 2019-12-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.