Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A220 Air Canada oblatany

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 13 grudnia 2019

Pierwszy samolot wąskokadłubowy A220-300 przeznaczony dla Air Canada pomyślnie zakończył inauguracyjny lot próbny. Oblot przeprowadzono 11 grudnia w zakładach Airbusa w Mirabel w Kanadzie.

Zasięg A220-300 umożliwi uruchomienie nowych tras przez Air Canada / Zdjęcie: Airbus 

Samolot ma zostać dostarczony Air Canada w najbliższych tygodniach. Narodowy przewoźnik kraju Klonowego Liścia zamówił 45 A220-300, w konfiguracji dwuklasowej, przystosowanych do przewozu 137 pasażerów.

 Air Canada planują używać A220 na różnych trasach krajowych, a także w Stanach Zjednoczonych. Zasięg samolotu pozwoli liniom obsługiwać nowe połączenia, takie jak z Montrealu do Seattle i z Toronto do San Jose, łącząc główne węzły przewoźnika z Zachodnim Wybrzeżem USA od wiosny 2020 (A220-300 w barwach Air Canada , 2019-11-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.