Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

BBAM zamawia towarowe Boeingi 737

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 13 lutego 2020

Spółka leasingowa BBAM zamówiła trzy samoloty towarowe 737-800 Boeing Converted Freighter (BCF), podkreślając rosnący sektor handlu elektronicznego na rynku przewozów lotniczych. BBAM ma jedną z największych na świecie flot Boeingów 737 Next Gen i spośród nich wybrała samoloty do przebudowania na wersję BCF.

Boeing zdobył dotychczas zamówienia i zobowiązania zakupu na 130 samolotów 737-800BCF / Ilustracja: Boeing

Dzięki programowi BCF te 737-800 będą nadal służyć naszym klientom i inwestorom przez wiele lat. [...] Widzimy duże zainteresowanie naszych klientów tym standardowym frachtowcem – powiedział Steve Zissis, prezes i dyrektor generalny BBAM.

BBAM jest jedną z wiodących spółek leasingowych na świecie, znaną z inteligentnego podejścia do inwestycji. Cieszymy się, że wybrała program BCF, aby przedłużyć eksplaotację swoich 737 Next Gen i wykorzystać nową szansę na rynku w nadchodzących latach – dodał Ihssane Mounir, starszy wiceprezes Boeinga ds. globalnej sprzedaży i marketingu.

Boeing zdobył dotychczas zamówienia i zobowiązania zakupu na 130 samolotów towarowych 737-800BCF. Według prognozy rynku opublikowanej przez koncern z Seattle, w cajgu następnych 20 lat światowe zapotrzebowanie wyniesie 2820 frachtowców, w tym 1220 przebudowanych z samolotów pasażerskich. W celu sprostania popytowi Boeing zamierza uruchomić linię produkcyjną 737-800BCF na międzynarodowym lotnisku w Kantonie, we współpracy z Guangzhou Aircraft Maintenance Engineering Company Ltd. (GAMECO), spółką joint venture China Southern Airlines i Hutchison Whampoa (China) Ltd. z Hongkongu (737-800 BCF dla SpiceXpress, 2019-09-25).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra