Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Amadeus i PLL LOT przedłużają umowę

Lotnictwo cywilne, 28 sierpnia 2018

Amadeus i Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały o przedłużeniu umowy o współpracy. Polski przewoźnik będzie nadal docierać do klientów na całym świecie za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci biur podróży Amadeus, co pomoże mu w realizacji strategii rozwoju. Informacje o cenach biletów, dostępności miejsc i rozkładach lotów PLL LOT będą dystrybuowane w sposób, który zapewni podróżującym spójną obsługę we wszystkich kanałach.

Informacje o cenach biletów, dostępności miejsc i rozkładach lotów PLL LOT będą dystrybuowane przez Amadeusa w sposób, który zapewni podróżującym spójną obsługę we wszystkich kanałach / Zdjęcie: Jacek Bonczek

Podpisanie umowy poprzedza uruchomienie przez LOT ponad 60 nowych tras od 2016, w tym dwóch długodystansowych połączeń do Los Angeles i Newark. Dalsza współpraca z  Amadeusem umożliwi naszemu narodowemu przewoźnikowi dotarcie z rozszerzoną ofertą do większej liczby klientów, a także planowanie kolejnych połączeń w przyszłości.

Michał Fijoł, dyrektor ds. handlowych w PLL LOT, powiedział: Jestem bardzo zadowolony z nowej umowy, która przedłuża nasze długoletnie relacje z Amadeusem. Jako szybko rozwijające się linie lotnicze wysoko cenimy sobie współpracę z biurami podróży, które są dla nas bardzo wartościowymi partnerami na konkurencyjnym rynku. Jesteśmy zorientowani na potrzeby klientów, a nasz sukces zależy w dużej mierze od tego, czy uda nam się dotrzeć z bogatą ofertą do możliwie największej liczby podróżujących na całym świecie. Dlatego wierzymy, że dalsza współpraca z firmą Amadeus otworzy przed nami nowe możliwości ciągłego, rentownego rozwoju (LOT połączy Kraków z Tel Awiwem, 2018-07-12).

Nowa umowa zostaje zawarta w chwili, gdy współpraca między Amadeusem i PLL LOT przynosi coraz większe sukcesy i stymuluje rozwój obu partnerów. Zorientowane przyszłościowo linie lotnicze, takie jak LOT, wiedzą, że jeśli chcą się dalej rozwijać, muszą dysponować najlepszymi globalnymi sieciami dystrybucji i współpracować z biurami podróży na całym świecie – dodał Guido Haarmann, dyrektor zarządzający Amadeusa na Europę Środkowo-Wschodnią w dziale linii lotniczych (Norwegian rozszerza współpracę z Amadeusem, 2018-08-01).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.