Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Loty z Wrocławia na Korfu

Lotnictwo cywilne, 17 lutego 2020

Ryanair dziś (17 lutego) ogłosił uruchomienie nowej trasy z międzynarodowego portu lotniczego Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika na grecką wyspę Korfu. Połączenie będzie realizowane raz w tygodniu, we czwartki, przez Buzz, spółkę-córkę irlandzkiego towarzystwa.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław

Samolot Ryanaira wystartuje z Wrocławia o 12:50 i wyląduje na Korfu o 16:05. Lot powrotny rozpocznie się o 16:30 i zakończy w stolicy Dolnego Śląska o 17:45 (wszystkie czasy lokalne).

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Wrocławia na Korfu. Połączenie zostanie uruchomione 4 czerwca i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia.   

Siatka lotów w nadchodzącym sezonie zapowiada się niezwykle ciekawie. Korfu to kolejna, piąta już nowość na lato 2020. Pasażerowie lecący z Wrocławia, tylko na gorącym Południu, mają do wyboru nie tylko Korfu, ale także Zadar w Chorwacji czy stolicę Sardynii, Cagliari – dodał Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży lotniska we Wrocławiu.

Debiutujące w nowym rozkładzie Korfu będzie trzecim greckim kierunkiem w ofercie przewoźników niskokosztowych dostępnym dla podróżnych z portu we Wrocławiu. W letnim rozkładzie lotów (obowiązuje od 29 marca) będą dostępne także Ateny i Chania na Krecie.

W nowym sezonie, już 30 marca z wrocławskiego lotniska wystartują pierwsze samoloty linii Norwegian na lotnisko Oslo-Gardermoen, a 3 kwietnia – Wizz Air do Zaporoża. Dzień później pierwsi podróżni odlecą do stolicy Sardynii, Cagliari, a już 1 maja samoloty Ryanaira zabiorą pasażerów do chorwackiego Zadaru (Dobry rok we Wrocławiu , 2020-01-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.