Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ansat Aurus wchodzi na rynek

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 21 lutego 2020

Rosawiacja wydała zgodę na rozpoczęcie produkcji śmigłowców Ansat wyposażonych w kabinę Aurus. Próby certyfikacyjne śmigłowca z nowym wyposażeniem, mające na celu ocenę jego działania i kompatybilności elektromagnetycznej z awioniką, zostały pomyślnie zakończone na początku lutego br.

Śmigłowiec dyspozycyjny Ansat z kabiną Aurus wkrótce trafi do pierwszego użytkownika / Zdjęcie: Wiertalioty Rossii

W nowej kabinie zabudowano dwa fotele dla pasażerów VIP i trzy fotele dla osób towarzyszących. W celu zapewnienia optymalnej ergonomii, kabinę opracowano z wykorzystaniem zarówno modelowania komputerowego, jak i prób z udziałem osób o różnych gabarytach.

Ansat to uniwersalny śmigłowiec, który sprawdził się w kilku różnych dziedzinach. Wysoka niezawodność, łatwość obsługi, niewielkie wymiary i przestronna kabina sprawiają, że Ansat jest jednym z najlepszych śmigłowców do transportu pasażerów. Zmodyfikowany certyfikat, który pozwala rozpocząć seryjną produkcję śmigłowca z kabiną VIP w stylu Aurus, otwiera nowe perspektywy dla jego sprzedaży – powiedział Oleg Jewtuszenko, dyrektor wykonawczy Rostiechu.

Ansat Aurus wkrótce trafi do pierwszego użytkownika, a zainteresowanie tym śmigłowcem podczas wystawy MAKS zapowiada nowe zamówienia. Wykorzystanie najlepszych krajowych technologii i materiałów, a także dbałość o szczegóły to cechy charakterystyczne marki Aurus. Śmigłowiec ma doskonałe osiągi i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa lotu – dodał dyrektor generalny holdingu Wiertalioty Rossii Andriej Boginskij.

Kabina śmigłowca Ansat Aurus została zaprojektowana przez specjalistów z instytutu badawczo-rozwojowego przemysłu samochodowego i silnikowego (FGUP NAMI) oraz projektanta i producenta linii luksusowych samochodów Aurus. Pierwsza prezentacja śmigłowca Ansat Aurus odbyła się podczas ubiegłorocznej wystawy MAKS. Śmigłowiec oglądali prezydenci FR i Turcji Władimir Putin i Recep Tayyip Erdoğan (Centrum obsługi Ansatów w Meksyku , 2019-04-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.