Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Drugi Poseidon przekazany RAF

Lotnictwo wojskowe, 16 marca 2020

Drugi morski samolot patrolowy / ZOP Poseidon MRA1 (nr takt. ZP802) City of Elgin przybył do bazy Royal Air Force (królewskich wojsk lotniczych W. Brytanii) Kinloss. Silne wiatry od ogona sprawiły, że przyleciał 13 marca do Szkocji wcześniej niż oczekiwano, około 10:45 czasu miejscowego.

Para brytyjskich Poseidonów MRA1 w Kinloss / Zdjęcie: MO W. Brytanii

W Kinloss znajduje się już Poseidon MRA1 Pride of Moray (nr takt. ZP801). Obydwa wchodzą w skład CXX squadronu (eskadry). Pierwszy brytyjski Poseidon MRA1 przeprowadził już pierwsze loty nad wodami terytorialnymi kraju, lokalizując, śledząc i identyfikując jednostki nawodne i okręty podwodne.

Od października 2020 CXX Squadron rozpocznie loty z pobliskiej bazy Lossiemouth (Poseidon wylądował w Kinloss , 2020-02-11).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.